A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Гніванський центр первинної медико-санітарної допомоги" Гніванської міської ради

Новини

Правила виклику екстреної медичної допомоги

У зв’язку із пандемією COVID-19 збільшилося навантаження на систему екстреної медичної допомоги. Крім викликів, пов’язаних із COVID-19, щодня надходять повідомлення про інші невідкладні ситуації.

14:02 06.05.2020

7 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я НА ПІДТРИМКУ МЕДСЕСТЕР І АКУШЕРОК

Нинішній рік оголошений Міжнародним роком працівників сестринських і акушерських служб, тому заходи Всесвітнього дня здоров'я 2020 року будуть присвячені необхідності зміцнення сестринських і акушерських служб.

13:14 07.04.2020

Коли та як необхідно використовувати медичні маски

  Коли та як необхідно використовувати медичні маски Здоровим людям носити маску треба, тільки якщо вони надають допомогу людині хворій на COVID-19. Якщо ви кашляєте або чхаєте, надівайте маску. Маски є ефективним засобом тільки в комбінації з регулярною обробкою рук спиртовмісним антисептиком або водою з милом. Якщо ви користуєтеся маскою, вам слід знати правила використання та утилізації одноразових медичних масок. ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ МЕДИЧНОЮ МАСКОЮ Перш ніж надіти маску, обробіть руки спиртовмісним антисептиком або ретельно помийте. Покрийте рот та ніс маскою і переконайтеся, що вона щільно прилягає. Не торкайтеся маски під час її носіння. Якщо треба торкнутися до маски, обробіть руки; спиртовмісним антисептиком чи ретельно помийте. Якщо маска стане вологою, замініть її новою. Не використовуйте маску повторно. ЯК ПРАВИЛЬНО ЗНЯТИ МАСКУ Обережно зніміть маску ззаду, не торкаючись основної її частини. Негайно викиньте у закритий контейнер. Ретельно обробіть руки спиртовмісним антисептиком чи помийте з милом.

16:01 02.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень